Get Adobe Flash player

Zahradní architektura pro větší požitek z přírody

 

Hledáte pískoviště pro vlastní děti nebo vnoučata? Oplýváte pěstitelskou vášní, a tak chcete svým rostlinám dopřát kvalitní květináče a truhlíky či kompostery pro výrobu hnojiva? Rádi na zahradě relaxujete a chcete se zaposlouchat do zvuků zurčícího umělého potůčku? Naše společnost nenabízí pouze plastové jímky, septiky, filtry, vodoměrné šachty či přečerpávací šachty, ale také všechno nezbytné pro zahradní architekturu. Dopřejte si pohled na kus dokonalé přírody přímo u Vás doma a vyberte si z naší nabídky!

 

Nejen jímky, ale i květináče a vše pro zahradu vyrobené na míru

Květináče a truhlíky jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu nebo polyethylenu a je možné je seřadit do sestav či zabudovat nebo obložit dřevem. Protože si zároveň dobře uvědomujeme, že chcete, aby byla Vaše zahrada dokonalá, stejně jako bazénky, i tento produkt Vám vyrobíme na míru, a to i v atypických tvarech. Vyberte si květináče, truhlíky a bazénky v libovolné barvě či si užijte sestavy zahradních bazénků, které díky kaskádovému seřazení a propojení vytvoří romantickou řeku přímo u Vás na pozemku!

 

Nemyslíme jen na septiky ale i na naše nejmenší

Zahrada pro mnohé znamená především oblíbeného koníčka pěstování rostlin či relaxační místo, kde si můžeme v klidu oddychnout. Abyste se mohli oddávat Vašim oblíbeným činnostem nerušeně je proto nezbytné zabavit také naše nejmenší. Vyberte si z nabídky pískovišť vyrobených z kvalitního polypropylenu v různých provedeních (se dnem či bez, s poklopem či bez a v rozličných barvách) a užijte si každou chvilku na zahradě na sto procent.

 

Dešťové jímky a kompostery ozdraví Vaše květiny

Naše kompostery vyrobené z polyetylenu velmi rychle rozloží biologické hmoty z Vaší zahrádky a zároveň Vám vydrží déle, než kompostery, které naleznete v běžných obchodech. Dopřejte Vašim květinám kvalitní výživu a sobě radost při pohledu na dokonalou zahradu! Prohlédněte si také naše dešťové jímky a ušetřete zbytečné náklady za vodu. Kontaktujte nás.

 

Fotogalerie