Get Adobe Flash player

Nejen jímky, ale vše pro zemědělství a chov zvířat

 

Zemědělství a chov zvířat vyžaduje velkou trpělivost a v jistém smyslu odvážného ducha, který se nebojí pouštět do náročné práce. Protože Vám chceme Vaši činnost co nejvíce usnadnit, nenabízíme pouze septiky, jímky, šachty vrtů či kanalizační šachty, ale také napájecí žlaby pro skot, jímky na kejdu nebo korby například na odvoz slámy. Vyberte si z našeho sortimentu vysoce kvalitního zboží určeného pro zemědělství a chov zvířat a užijte si komfortu při tak již náročné práci!

 

Všechny produkty z vysoce kvalitního propylenu

Ať už napájecí žlaby, jímky na kejdu nebo korby, prakticky všechny naše výrobky jsou konstruovány z vysoce kvalitního propylenu, který Vám zaručí vysokou odolnost a tím pádem i dobře investované peníze. Chov zvířat je totiž nejen fyzicky a psychicky náročný, důležitý je zde také čas a investice, které často doslova létají oknem. Ušetřete značná obnos díky spolehlivým produktům od společnosti, která se sama podílí na vývoji nejkvalitnějších plastů!

 

Korby, žlaby, jímky na kejdu – vše dle Vašeho přání

Chcete vědět, jaké korby, žlaby a jímky nabízíme? Seznamte se s našim zbožím! Napájecí žlaby pro skot jsou uzpůsobeny k nachycení na okolní konstrukci a výška hladiny je regulována plovákem či na přání zajistíme také přístroj pro ohřev vody v době zimy. Jímky na kejdu jsou naproti tomu uzpůsobeny na dávkové vypouštění přes hradlo do následovaného zásobníku. Korba je potom vyrobena pro uplatnění k převážení větších objemů jako například velkého množství slámy či podestýlku. Pro Vaši větší spokojenost přizpůsobíme rozměry všech našich produktů individuálním požadavkům, tak nás neváhejte nás kontaktovat. Jímky a vše ostatní pro chov zvířat a zemědělství můžete mít doma již za pár hodin!

 

Zeptejte se nás na jímky!

Nejsou napájecí žlaby a korby to, co Vás zajímá nebo se chcete na naše produkty blíže doptat? Neváhejte nás kontaktovat, ať už se jedná o jímky, septiky nebo jiné zboží z naší nabídky. Naším mottem je vstřícný poradenský a klientský servis, tak se nestyďte a využijte ho právě nyní!

 

Fotogalerie