Get Adobe Flash player

Proč si vybrat právě naši firmu?

 

  1. Jsme rodinná firma, tudíž přístup ke každému našemu zákazníkovi, byť jen potenciálnímu, je vždy individuální a vstřícný.
  2. Máme značné zkušenosti v oboru – týkající se nejen samotné výroby z plastu, ale i návrhu technologií, použitých v našich výrobcích.
  3. Na všechny naše výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis v nejvyšší možné kvalitě.
  4. Náš sortiment je poměrně rozsáhlý – lze tudíž objednat více výrobků potřebných pro Vaši stavbu najednou, což Vám přinese zajímavé slevy.
  5. Naše výrobky jsou vyráběny s použitím nejmodernějších technologií v oboru. Použité materiály jsou prvotřídní kvality, to vše za příznivou cenu při minimální dodací lhůtě.
  6. Nabízíme možnost dopravy všech našich výrobků a složení na místě – opět za velmi příznivé ceny, při vlastní dopravě možnost vyzvednutí po dohodě i o sobotách a nedělích.

 

ZKRÁTKA – PŘESVĚDČTE SE, JAK SNADNÉ A PŘÍJEMNÉ JE SPOLUPRACOVAT PRÁVĚ S NÁMI!

 

Naše MOTTO

Voda je dárkyně života. Její nekonečný koloběh v přírodě nám dává možnost žít na této planetě. Proto je velice důležité přistupovat citlivě k problémům pitné a splaškové vody a nakládání s nimi. Vyrábíme výrobky, které chrání životní prostředí v oblasti odpadních vod, jako jsou vyvážecí jímkypřečerpávací jímky
biologické septiky, ale i výrobky, týkající se přívodu pitné vody – jímky vrtu, vodoměrné a armaturní šachty. Výrobky jsou vyráběny polyfúzním svařováním z kvalitního polypropylenu firmy Röchling s.r.o.
a jsou plně vodotěsné. Ke všem našim výrobkům samozřejmě dodáváme prohlášení o vodotěsnosti dle
ČSN 750905 a taktéž prohlášení o shodě. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuelně od konzultace při zadávání až po samotnou realizaci, případně odvozu a usazení našeho výrobku – Vaše spokojenost je pro nás prvořadým cílem. Věříme, že Vás naše stránky zaujmou a že zde naleznete dostačující informace.