Get Adobe Flash player

Kanalizační šachty či septiky – kanalizace, která vydrží léta

 

Budujete kanalizaci na chatě, v domácnosti či zemědělské usedlosti a chcete do ní investovat jednou a rozumně? Plastové kanalizační jímky usnadňují vzhledem ke své nízké hmotnosti a velké variabilitě výstavbu kanalizace a jsou stejně jako naše další produkty, například plastové jímky, přečerpávací šachty či zemní filtry, z kvalitních materiálů, které s Vámi vydrží řadu let. Jejich další výhodou navíc je, že je možné použít plastové kanalizační jímky všude tam, kde je potřeba zajistit vodotěsnost. Tyto šachty jsou odolné proti ropným látkám, kyselinám a louhům, a tak Vaše kanalizace pošlape naprosto bez problémů. Seznamte se s naší nabídkou produktů vhodných k výstavbě kanalizace!

 

Kanalizační šachty a septiky konzultujte s odborníky

Neříkají Vám nic pojmy jako jímky, septiky, a už vůbec ne kanalizační šachty? Seznamte se! Kvalitní polypropylenové kanalizační šachty základní řady mají průměr 1000 mm, avšak na přání Vám vyrobíme jakýkoliv průměr i výšku. Nátokové a odtokové potrubí může být v provedení přímém, nebo pod jakýmkoli úhlem. Dno může být rovné nebo se žlábkem z plastu. Po usazení a obetonování lze na něj poté dále pokládat betonové kanalizační skruže běžným způsobem. A co když Vám ani tento popis nestačí? Obraťte se na nás a konzultujte s námi Vaše požadavky a finanční možnosti, ať už se jedná o jakékoliv jímky! Naším heslem je poskytovat zákazníkům nejen perfektní zboží ale také vstřícný a kvalifikovaný klientský servis, tak neváhejte.

 

Záruka na rok – potrubí na celý život

Kanalizační jímky nabízíme se zárukou dvou let ode dne prodeje v případě, že jsou splněny všechny technické požadavky. I na další produkty Vám rádi nabídneme dlouhodobou záruku a především garanci kvality. Neváhejte se obrátit na společnost, která se výrobou zboží, jako jsou jímky, neboli šachty, dlouhodobě zabývá. Kontaktujte nás.

kanalizační šachta

 

Legenda:

H – výška šachty celková
Hp – kóta dna potrubí
Hs – výška plastové válcové části
D – průměr šachty
D1 – průměr potrubí

 

Fotogalerie